Zarabanie na internete

Inzercia: Máte záujem o reklamný priestor na mojej stránke? Napíšte na misor@pobox.sk Možnosť reklamy na ktorejkoľvek strane.
Chcete mať túto stránku vždy poruke? Stlačte CTRL+D a je to:)

Menu:

     
Ankety
Ankety alebo tzv. surveys sú dobrý nástroj na zarábanie peňazí, ak máte trochu času. Bohužiaľ, nájsť dobrú survey spoločnosť je naozaj ťažké. Veľa z nich totižto neposiela veľa ankiet a ak niečo aj posiela, tak má veľké výplatné minimum. Registrácie na mojich stránkach sú zadarmo. Ankety sú dobre platené, avšak na niektorých stránkach od Vás chcú veľa osobných údajov. Príkladom je SurveySavvy, ale tam sa nemusíte báť, pretože tú mám už overenú a tí chránia Vaše osobné údaje. Samozrejme aj tieto spoločnosti platia za referral-ov. Dole Vám ponúkam stránky ktoré mám preklepnuté a snažím sa pridať ďalšie, ale nájsť dobrú spoločnosť je naozaj ťažké. Nižšie máte zoznam ostatných, ale upozorňujem že som ich neskúšal takže nebuďte neskôr sklamaní.
 
AWSurveys
 
Hlavne s nimi nestrácajte čas. Sú to podvodníci, ktorí Vám nikdy nezaplatia.

SurveySavvy

Overená spoločnosť, kde musíte najprv zodpovedať pár osobných otázok pred zaregistrovaním. Ale nebojte sa, tieto údaje sú spracovávané štatisticky a úplne anonymne. Potom ak chcete získavať ankety do mailu musíte vyplniť Member portrait čiže údaje o Vás, aby ste dostávali ankety, ktoré Vám padnú. Anketa je za 1 až 2USD. Registrácia tu: https://www.surveysavvy.com

 

Zoznam ostatných spoločností:
www.mysurvey.com
www.surveyking.com
www.surveyincomesystem.com
 
Ideme zarábať viac: Reklamy

 

Doporučený spôsob zarábania:

Incrasebux

Inzercia:

Váš odkaz môže byť tu.

Napíšte na misor@pobox.sk  

 

© The site by Mike, 2007