Zarabanie na internete

Inzercia: Máte záujem o reklamný priestor na mojej stránke? Napíšte na misor@pobox.sk Možnosť reklamy na ktorejkoľvek strane.
Chcete mať túto stránku vždy poruke? Stlačte CTRL+D a je to:)

Menu:

     

Autosurf/HYIP

Autosurfy a HYIP sú spoločnosti, ktoré zhodnocujú Vaše peniaze. Vy do nich investujete určitú čiastku a pri Autosurfoch musíte klikať istý počet stránok(asi 20-30) a pri HYIP-och Vám peniaze nabiehajú automaticky. Pozor na podvodníkov, ktorí zoberú peniaze od viacerých ľudí a zmiznú. Žiadny HYIP ani Autosurf Vám zárobok nezaručuje, peniaze tam dávate z vlastnej vôle. Preto je lepšie investovať peniaze o ktoré môžete prísť(napríklad zarobené v klikačkách) a na viacerých stránkach. Ja som zatiaľ žiadny spoľahlivý nenašiel, ale keď nájdem, dám ho tu. Zatiaľ tu máte odo mňa zoznam takých, ktoré som neskúšal a neručím za nich. Návod na registráciu nájdete tu.

 

Zoznam Autosurfov:
www.autosurf.mrazik.net
www.autosurf.org
www.thematrixdaily.com
www.aussieearners.com
 
Zoznam HYIP-ov:
www.yenmaker.com
www.cobextrade.com
www.finance-area.net
www.thekron.com
 

Pridávam nový typ zarábania do tejto sekcie, ktorý som nedávno objavil. Ide o manualsurf, bestsurf a paysurf. Manualsurf je niečo podobné ako autosurf s rozdielom, že po 10-tich sekundách musíte prepnúť na ďalšiu stránku Vy, neurobí sa to automaticky. V bestsurfe máte túto stránku ohodnotiť ako v škole a v paysurfe platíte za reklamu na Vašu stránku.

Zoznam manual, best a paysurfov:

www.websurf.cz

www.webrank.cz

Zarábame inými spôsobmi: Iné práce

 

Doporučený spôsob zarábania:

Incrasebux

Inzercia:

Váš odkaz môže byť tu.

Napíšte na misor@pobox.sk

 

© The site by Mike, 2007