Zarabanie na internete

Inzercia: Máte záujem o reklamný priestor na mojej stránke? Napíšte na misor@pobox.sk Možnosť reklamy na ktorejkoľvek strane.
Chcete mať túto stránku vždy poruke? Stlačte CTRL+D a je to:)

Menu:

     

GDI

Online spolupráca v oblasti WS web domén a webhostingu. Ide o zabehnutý a funkčný biznis s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti web domén a web hostingu pre spoločnosť GDI, ktorá je oprávnená registrovať domény WS (web site). Táto doména má podobný univerzálny charakter ako napr. doména "com". Všetko potrebné sa dočítate na ich stránkach a okrem zárobku takto môžete získať aj vlastnú web doménu v tvare www.vasastranka.ws + web priestor (100 MB) a 10x mailové schránky s Vašou doménou za poplatok 10 USD mesačne. Taktiež môžete využiť web šablóny na vytvorenie stránky, online podporu pre budovanie Vášho obchodu atď. ....

Momentálne je celosvetovo registrovaných cca. 60 mil. domén.
Ak doporučíte túto príležitosť ďalším a získate pre spoločnosť GDI nových užívateľov, prípadne spolupracovníkov môžete mať Váš web hosting úplne zadarmo a ak budete vytrvalý, tak aj získate zaujímavý pravidelný zárobok ako affiliate parner. Základný bonus je 10% + množstvo rôznych ďalších odmien pre aktívnych ...Ja osobne som tento systém nevyskúšal pretože sa mi niečo na ňom nepáči, ale asi na tom predsa len niekto zarába, keď je na tom registrovaných toľko ľudí. Utvorte si vlastný názor:

www.website.ws

Investujeme zarobené peniaze: Autosurf/HYIP
 

 

 

Doporučený spôsob zarábania:

Incrasebux

Inzercia:

Váš odkaz môže byť tu.

Napíšte na misor@pobox.sk  

© The site by Mike, 2007