Zarabanie na internete

Inzercia: Máte záujem o reklamný priestor na mojej stránke? Napíšte na misor@pobox.sk Možnosť reklamy na ktorejkoľvek strane.
Chcete mať túto stránku vždy poruke? Stlačte CTRL+D a je to:)

Menu:

     
Klikačky
 
Zarabanie na internete? Keď už máme založený účet, môžme začať zarábať. Prvý spôsob, ako to urobiť, je zaregistrovať sa na stránkach klikačiek a emailoviek. Registrácia na mnou odporúčaných stránkach je zadarmo. Sú to stránky, ktoré Vám platia za to, že klikáte na odkazy, ktoré Vám pošlú mailom alebo ich zobrazia na Vašom účte. Niektoré stránky platia aj za zaregistrovanie sa v iných stránkach(niekde naozaj slušne platené) a aj za ľudí, ktorých spoločnosti privediete, za takzvaných referral-ov. Dokonca niektoré Vám platia aj nejaké percentá z ich klikov. Peniaze samozrejme nestrhávajú z ich výplaty. Ak rozumiete anglicky, registrácia pre Vás nebude problém. Návod na registráciu v podobných stránkach nájdete TU. Uviedol som tu aj jednu českú a slovenskú spoločnosť. Hlavný rozdiel v spoločnostiach je v platení za klik, za referral-a, koľko takýchto bannerov denne dostanete(dá sa určiť iba približne), výplatné minimum a kam Vám pošlú výplatu. Ja Vám odporučím niektoré spoločnosti, ktoré som sám overil a ktoré platia dobre a nižšie dám aj zoznam ostatných, ktoré ale nie sú overené!!!
 
 
(pozn.: V kolonke referer budete vidieť moje meno. Prosím nemažte to, ja za to dostanem určitú odmenu a Vám peniaze odoberať nebudú. Ďakujem.)
 
Príklad z praxe: Zaregistrujete sa na klikačke Incrasebux pod týmto textom. Denne budete chodiť klikať na ich reklamy(surf ads) a kliknete všetky, ktoré tam majú(asi 5 minút Vášho času). Mesačne takto zarobíte dosť a to bez referral-ov, ešte sa môžete zaregistrovať na viacerých stránkach, ktoré ponúkam nižšie. Mesačne tak môžte zarobiť desiatky dolárov! Vlastná skúsenosť.
 
Získavanie referralov:
GetRef
Túto stránku používam už dlho a zatiaľ som si na nej zohnal asi 100 referralov! Funguje na systéme kreditov. Zarobíte si kredit ako referral v programe niekoho iného alebo klikaním na linky a tieto kredity využijete na zisk referralov do vlastnej klikačky. Zaregistrujte sa prosím kliknutím na tento banner:
 
 
Klikačky:
Increasebux - SCAM! nevypláca
Cena kliku(Paid): 1cent
Cena refferrala: 0,5cent
Denne klikov(približný údaj): 5
Výplatné minimum: 2USD, po každej ďalšej viac, končí na 10USD
Výplata na: AlertPay, PayPal
Výplata do PIATICH SEKÚND! Pozor: denne treba kliknúť všetky reklamy, v opačnom prípade sa Vám nezarátajú zárobky z referral-ov za ďalší deň.
Registrujte sa prosím kliknutím na tento banner:
 
Návod na registráciu na Incrasebux TU.
Dôkaz platby TU!!!

 

Zoznam skratiek:
PTC- paid to click, znamená, že Vám platia za kliknutie na daný banner
PTS- paid to signup, znamená, že Vám platia za zaregistrovanie sa do určitej stránky, je to lepšie platené ako klikanie
 
Zoznam neplatiacich klikačiek tu
Zoznam ďalších neoverených stránok:
www.efektmail.cz -české
www.dreamclix.com
www.jjclix.com
www.sendearnings.com
www.clixncash.com

Zarábame ďalej: Ankety

Doporučený spôsob zarábania:

Incrasebux

Inzercia:

Váš odkaz môže byť tu.

Napíšte na misor@pobox.sk  

 

© The site by Mike, 2007