Zarabanie na internete

Inzercia: Máte záujem o reklamný priestor na mojej stránke? Napíšte na misor@pobox.sk Možnosť reklamy na ktorejkoľvek strane.
Chcete mať túto stránku vždy poruke? Stlačte CTRL+D a je to:)

Menu:

     

Webmasterom

Na zarábanie takýmto spôsobom musíte byť administrátorom nejakej stránky. Nemusíte vlastniť platenú stránku, na niektorých freehosting-och sa to tiež dá. Ako si vytvoriť stránku a sprevádzkovať je komplikovaný proces, ktorý nie je predmetom tejto stránky. Ale aspoň Vám odporučím web, kde nájdete tento návod: www.jakpsatweb.cz. Ak stránku už vytvorenú máte, vysvetlím Vám, ako sa dá zarábať prostredníctvom reklamy na Vašich stránkach. Tak stránku môžete mať navštevovanú s počtom ľudí 100 a menej denne alebo 100 a viac denne.
 
Pre tú prvú skupinu by som odporučil spoločnosti, ktoré Vám platia pevný mesačný poplatok bez ohľadu na návštevnosť: www.money4banners.com a www.theadnetwork.co.uk. Obe spoločnosti Vám zaplatia 10 libier za registráciu a 5 libier mesačne.
 
Registrácia do vyhľadávačov
Máte málo návštevníkov na stránke? Nechajte si zaregistrovať Vašu stránku do 32 slovenských a 32 českých vyhľadávačov za najlepšie ceny na internete. Zvýši sa Vám návštevnosť a aj Vaše obraty. Vaše objednávky: www.registraciadovyhladavacov.hostujem.sk
 
AdultAdWorld
Táto spoločnosť je len pre webmasterov s eroticky zameranými portálmi. Platia(šekom) za 1000 zobrazení, kliky, bannery a všeličo iné. Odporúčam. Prosím zaregistrujte sa kliknutím na túto linku: www.adultadworld.com

Pre druhú skupinu by som odporučil spoločnosti, ktoré platia za 1 klik na ich banner: www.google.com/adsense -je v slovenčine, ďalej www.bidvertiser.com takisto platí za klik. Týchto spoločností je oveľa viac, dole vidíte zoznam ďalších.

PTP

PTP - paid to promote, sú spoločnosti, ktoré platia za zobrazenie ich linkov, stránok na Vašej stránke(iframe) alebo v manualsurfoch. Dole dávam pár spoločností, ktorým najviac verím a od ktorých som už dostal pár výplat.

Zoznam ďalších spoločností:
www.etarget.sk
www.adfox.cz
www.reklama24.cz
www.lista.cz
www.vcela.net
 
Ďalej: Surfovanie

Doporučený spôsob zarábania:

Incrasebux

Inzercia:

Váš odkaz môže byť tu.

Napíšte na misor@pobox.sk

 

© The site by Mike, 2007