Zarabanie na internete

Inzercia: Máte záujem o reklamný priestor na mojej stránke? Napíšte na misor@pobox.sk Možnosť reklamy na ktorejkoľvek strane.
Chcete mať túto stránku vždy poruke? Stlačte CTRL+D a je to:)

Menu:

     

Zárobok u mňa

Ponúkam Vám jedinečnú možnosť zarobiť si priamo cezo mňa. Mám pre Vás 2 možnosti zárobku:

1.Na mojej stránke http://registraciadovyhladavacov.hostujem.sk/ ponúkam registráciu stránok do slovenských a českých vyhľadávačov za najlepšie ceny na Slovensku. Ponúkam Vám možnosť zarobiť si formou partnerského programu. Z každej objednávky, ktorú získam prostredníctvom Vás, Vám dám 10%! (napr. objednávka za 66€ a Vašich je z toho 6,6€) ak ste mi získali zákazníka, napíšte mi jeho meno na môj mail(v sekcii Kontakty) a po obdržaní jeho objednávky a peňazí od neho Vám vyplatím 10%.

2.Na mojej stránke http://predaj-cd.szm.sk/ ponúkam predaj hudobných cd z celého sveta. Ponúkam Vám možnosť zarobiť si formou partnerského programu. Z každej objednávky, ktorú získam prostredníctvom Vás, Vám dám 10%! (napr. objednávka za 10€ a Vašich je z toho 1€) ak ste mi získali zákazníka, napíšte mi jeho meno na môj mail(v sekcii Kontakty) a po obdržaní jeho objednávky a peňazí od neho Vám vyplatím 10%.

Doporučený spôsob zarábania:

Incrasebux

Inzercia:

Váš odkaz môže byť tu.

Napíšte na misor@pobox.sk  

© The site by Mike, 2007